Evidencija dolazaka na SVŠKVŽŽ
Izvor: UDK02
(Usporedba među inačicama)
m |
m |
||
Redak 81: | Redak 81: | ||
|33.||Osnovna škola Sveti Đurđ||Sveti Đurđ||Ljiljana Šarec||+ ||+ || || || || || || || || || || || || || || || | |33.||Osnovna škola Sveti Đurđ||Sveti Đurđ||Ljiljana Šarec||+ ||+ || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
− | |34.||Osnovna škola Svibovec||Svibovec|| | + | |34.||Osnovna škola Svibovec||Svibovec|| || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
|35.||Osnovna škola Šemovec||Šemovec|| || || || || || || || || || || || || || || || || || | |35.||Osnovna škola Šemovec||Šemovec|| || || || || || || || || || || || || || || || || || |
Inačica od 07:57, 21. lipnja 2007.
Naziv | Mjesto | Knjižničar | 11/06 | 04/07* | 04/07** | 04/07*** | 06/07 | 09/07 | 10/07 | 02/08 | 04/08 | 04/08* | 06/08 | 09/08 | 11/08 | 02/09 | 04/09* | 06/09 | ||
osnovne škole | ||||||||||||||||||||
1. | Centar za odgoj i obrazovanje "Tomislav Špoljar" | Varaždin | Miroslava Vrbanić | + | + | |||||||||||||||
2. | I. Osnovna škola Varaždin | Varaždin | Renata Volar | + | + | + | ||||||||||||||
3. | II. osnovna škola Varaždin | Varaždin | Josip Rihtarić | + | + | + | + | |||||||||||||
4. | III. osnovna škola Varaždin | Varaždin | Zdravka Strmečki | + | + | + | ||||||||||||||
5. | IV. osnovna škola Varaždin | Varaždin | Ivanka Tomljenović | + | + | |||||||||||||||
6. | V. Osnovna škola Varaždin | Varaždin | Pjerino Hrvaćanin | + | ||||||||||||||||
7. | VI. osnovna škola Varaždin | Varaždin | Snježana Sokol | + | + | + | ||||||||||||||
8. | VII. osnovna škola Varaždin | Donji Kučan | Adela Brozd | + | + | + | ||||||||||||||
9. | Osnovna škola "Gustava Krkleca" | Čalinec | Paula Možanić | |||||||||||||||||
10. | Osnovna škola "Metel Ožegović" | Radovan | Vedran Škarica | + | + | + | + | |||||||||||||
11. | Osnovna škola "Petar Zrinski" | Jalžabet | Ivančica Magić | |||||||||||||||||
11. | Kristina Jug | + | ||||||||||||||||||
12. | Osnovna škola "Vladimira Nazora" | Sveti Ilija | Tatjana Bosilj | + | + | + | + | |||||||||||||
13. | Osnovna škola Andrije Kačića Miošića | Donja Voća | Marijana Švetak | + | ||||||||||||||||
13. | Jasmina Miko | + | + | |||||||||||||||||
14. | Osnovna škola Ante Starčevića | Lepoglava | Sanja Špičko | + | + | |||||||||||||||
15. | Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića | Varaždinske Toplice | ||||||||||||||||||
16. | Osnovna škola Beletinec | Beletinec | Tatjana Bosilj | + | + | + | + | |||||||||||||
17. | Osnovna škola Bisag | Bisag | Sanja Mamić | + | ||||||||||||||||
18. | Osnovna škola Breznički Hum | Breznički Hum | ||||||||||||||||||
19. | Osnovna škola Cestica | Cestica | Siniša Ercegovac | |||||||||||||||||
19. | Osnovna škola Cestica | Cestica | Željka Posavec-Malok | |||||||||||||||||
20. | Osnovna škola Franje Serta | Bednja | Vesna Funda | |||||||||||||||||
21. | Osnovna škola grofa Janka Draškovića | Klenovnik | Dragana Belščak | + | + | + | ||||||||||||||
22. | Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog | Ivanec | Draženka Stančić | + | + | + | + | |||||||||||||
23. | Osnovna škola Ivana Rangera | Kamenica | Emina Canjuga | + | + | + | ||||||||||||||
24. | Osnovna škola Izidora Poljaka | Višnjica | Anica Košić | + | ||||||||||||||||
25. | Osnovna škola Kneginec Gornji | Gornji Kneginec | Sanja Težak | + | + | + | ||||||||||||||
26. | Osnovna škola Ludbreg | Ludbreg | Kami Othman | |||||||||||||||||
27. | Osnovna škola Ljubeščica | Ljubeščica | ||||||||||||||||||
28. | Osnovna škola Martijanec | Martijanec | Adela Brozd | + | + | + | ||||||||||||||
29. | Osnovna škola Novi Marof | Novi Marof | Ivan Prpić | + | + | + | ||||||||||||||
29. | Osnovna škola Novi Marof | Novi Marof | Sanja Mamić | + | ||||||||||||||||
30. | Osnovna škola Petrijanec | Petrijanec | Paula Možanić | |||||||||||||||||
31. | Osnovna škola Podrute | Podrute | Pjerino Hrvaćanin | + | ||||||||||||||||
32. | Osnovna škola Sračinec | Sračinec | Grozdana Njegovec | + | ||||||||||||||||
33. | Osnovna škola Sveti Đurđ | Sveti Đurđ | Ljiljana Šarec | + | + | |||||||||||||||
34. | Osnovna škola Svibovec | Svibovec | ||||||||||||||||||
35. | Osnovna škola Šemovec | Šemovec | ||||||||||||||||||
36. | Osnovna škola Trnovec | Trnovec Bartolovečki | Violeta Lukač | + | + | + | ||||||||||||||
37. | Osnovna škola Tužno | Tužno | Vedran Škarica | + | + | + | + | |||||||||||||
38. | Osnovna škola Veliki Bukovec | Veliki Bukovec | Marinka Nemec | + | + | |||||||||||||||
39. | Osnovna škola Vidovec | Vidovec | Marina Živčec | + | ||||||||||||||||
40. | Osnovna škola Vinica | Vinica | Anica Košić | + | ||||||||||||||||
40. | Robert Posavec | |||||||||||||||||||
41. | Osnovna škola Visoko | Visoko | Maja Grd | + | ||||||||||||||||
42. | PŠ Antuna Gustava Matoša | Dubravka Tuđan | + | |||||||||||||||||
srednje škole | ||||||||||||||||||||
1. | Druga gimnazija Varaždin | Varaždin | Božena Grd | + | + | |||||||||||||||
2. | Elektrostrojarska škola Varaždin | Varaždin | Biserka Ivek | + | ||||||||||||||||
2. | Elektrostrojarska škola Varaždin | Varaždin | Natalija Martinović | + | + | + | + | |||||||||||||
2. | Elektrostrojarska škola Varaždin | Varaždin | Ružica Marušić-Vasilić | |||||||||||||||||
3. | Gospodarska škola Varaždin | Varaždin | Barbara Zaplatić | + | ||||||||||||||||
4. | Medicinska škola Varaždin | Varaždin | Biserka Ivek | + | ||||||||||||||||
5. | Poljoprivredna i veterinarska škola "ARBORETUM OPEKA" Vinica | Vinica | Micika Vuk | + | ||||||||||||||||
5. | Tanja Zulum | |||||||||||||||||||
6. | Privatna varaždinska gimnazija s pravom javnosti | Varaždin | ||||||||||||||||||
7. | Privatna srednja škola Varaždin | Varaždin | ||||||||||||||||||
8. | Privatna varaždinska gimnazija s pravom javnosti | Varaždin | Gabrijela Kišiček | + | ||||||||||||||||
9. | Prva gimnazija Varaždin | Varaždin | Jasminka Horvatić-Bedenik | + | + | + | + | |||||||||||||
10. | Prva privatna gimnazija u Varaždinu | Varaždin | Romana Bučela | |||||||||||||||||
11. | Rudarska i kemijska škola Varaždin | Varaždin | Ivana Štimec-Sajko | + | + | + | + | |||||||||||||
12. | Srednja strukovna škola Varaždin | Varaždin | Slavica Degač | + | + | |||||||||||||||
13. | Srednja škola Ivanec | Ivanec | Marija Balenović | + | + | |||||||||||||||
13. | Srednja škola Ivanec | Ivanec | Irena Jagetić | |||||||||||||||||
14. | Srednja škola u Maruševcu | Maruševec | Matija Šašlin | |||||||||||||||||
15. | Strojarska i prometna škola Varaždin | Varaždin | Ksenija Perhaj | + | + | |||||||||||||||
16. | Učenički dom Varaždin | Varaždin | Gordana Kovač | |||||||||||||||||
glazbene škole | ||||||||||||||||||||
1. | Glazbena škola Varaždin | Varaždin | ||||||||||||||||||
2. | OGŠ "Dragutin Novak" | Ludbreg | ||||||||||||||||||
3. | OGŠ "Ivan Padovec" | Novi Marof | ||||||||||||||||||
4. | OGŠ "Ladislav Šaban" | Ivanec | ||||||||||||||||||
ukupno | 37 | 29 | 20 | 13 |
* 3. travnja u Ivancu
** 12. i 13. travnja u Varaždin
*** 18.-21. travnja u Šibeniku