Evidencija dolazaka na SVŠKVŽŽ
Izvor: UDK02
(Usporedba među inačicama)
m (nazočni u Ivancu) |
m |
||
(Nisu prikazane 33 međuinačice jednog suradnika) | |||
Redak 2: | Redak 2: | ||
|+ '''Evidencija dolazaka na Županijska stručna vijeća''' | |+ '''Evidencija dolazaka na Županijska stručna vijeća''' | ||
|- | |- | ||
− | | ||Naziv||Mjesto||Knjižničar||11/06||04/07*||04/07**||04/07***||06/07||09/07||10/07|| | + | | ||Naziv||Mjesto||Knjižničar||11/06||04/07*||04/07**||04/07***||06/07||09/07||10/07||03/08||04/08****||05/08||06/08||09/08||11/08||04/09||04/09*||06/09||ukupno: |
|- | |- | ||
| colspan="21"| '''''osnovne škole''''' | | colspan="21"| '''''osnovne škole''''' | ||
|- | |- | ||
− | |1.||Centar za odgoj i obrazovanje "Tomislav Špoljar"||Varaždin||Miroslava Vrbanić||+ ||+ || || || || || || || || || || || || || || || | + | |1.||Centar za odgoj i obrazovanje "Tomislav Špoljar"||Varaždin||Miroslava Vrbanić||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | |2.||I. Osnovna škola Varaždin||Varaždin||Renata Volar ||+ ||+ || || || || || || || || || || || || || || || | + | |2.||I. Osnovna škola Varaždin||Varaždin||Renata Volar ||bgcolor="lime"|+||bgcolor="lime"|+||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | |3.||II. osnovna škola Varaždin||Varaždin||Josip Rihtarić||+||+||+||+|| || || || || || || || || || || || || | + | |3.||II. osnovna škola Varaždin||Varaždin||Josip Rihtarić||bgcolor="lime"|+||bgcolor="lime"|+||bgcolor="lime"|+||bgcolor="lime"|+||bgcolor="lime"|+||bgcolor="lime"|+||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | |4.||III. osnovna škola Varaždin||Varaždin||Zdravka Strmečki||+ ||+ || || || || || || || || || || || || || || || | + | |4.||III. osnovna škola Varaždin||Varaždin||Zdravka Strmečki||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | |5.||IV. osnovna škola Varaždin||Varaždin||Ivanka Tomljenović||+ ||+ || || || || || || || || || || || || || || || | + | |5.||IV. osnovna škola Varaždin||Varaždin||Ivanka Tomljenović||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||colspan="4" bgcolor="silver"|u zasluženoj mirovini ||9/12 |
|- | |- | ||
− | | | + | |8.|| || ||Marina Kučar||colspan="12" bgcolor="silver"| || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |6.||V. Osnovna škola Varaždin||Varaždin||Pjerino Hrvaćanin||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |7.||VI. osnovna škola Varaždin||Varaždin||Snježana Sokol||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |8.||VII. osnovna škola Varaždin||Donji Kučan||(Adela Brozd)||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || colspan="4" bgcolor="silver"| || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |8.|| || ||Dinko Žagi||colspan="7" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |9.||Osnovna škola "Gustava Krkleca"||Čalinec||<s>Paula Možanić</s>||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||colspan="11" bgcolor="silver"| ||0/5 |
|- | |- | ||
− | | | + | |9.|| || ||Dinko Žagi||colspan="7" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |10.||Osnovna škola "Metel Ožegović"||Radovan ||Vedran Škarica||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ || || || || || || || || |
− | + | ||
|- | |- | ||
− | | | + | |11.||Osnovna škola "Petar Zrinski"||Jalžabet||Ivančica Magić ||colspan="7" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |11.|| || ||<s>Kristina Jug</s>||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || bgcolor="red"|-|| colspan="11" bgcolor="silver"| ||1/5 |
|- | |- | ||
− | | | + | |11.|| || ||<s>Karmen Božić</s>||colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||colspan="9" bgcolor="silver"| ||1/2 |
|- | |- | ||
− | | | + | |12.||Osnovna škola "Vladimira Nazora"||Sveti Ilija||Tatjana Bosilj||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |13.||Osnovna škola Andrije Kačića Miošića||Donja Voća||<s>Marijana Švetak</s>||bgcolor="lime"|+ || colspan="15" bgcolor="silver"| ||1/1 |
|- | |- | ||
− | | | + | |13.|| || ||<s>Jasmina Miko</s>||bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||colspan="11" bgcolor="silver"| ||2/4 |
|- | |- | ||
− | | | + | |13.|| || ||Biljana Jurić|| colspan="6" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |14.||Osnovna škola Ante Starčevića||Lepoglava||Sanja Špičko||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |15.||Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića||Varaždinske Toplice||Tanja Zulim || colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |16.||Osnovna škola Beletinec||Beletinec||Tatjana Bosilj||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |17.||Osnovna škola Bisag||Bisag||<s>Sanja Mamić</s>||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||colspan="11" bgcolor="silver"| ||2/5 |
|- | |- | ||
− | | | + | |17.|| || ||Danijela Peček|| colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |18.||Osnovna škola Breznički Hum||Breznički Hum||Ivana Nogić|| colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |19.||Osnovna škola Cestica||Cestica||<s>Siniša Ercegovac</s>||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- || colspan="9" bgcolor="silver"| ||0/7 |
|- | |- | ||
− | | | + | |19.|| || ||<s>Krešimir Golub</s>||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||colspan="11" bgcolor="silver"| ||0/5 |
|- | |- | ||
− | | | + | |19.|| || ||<s>Željka Posavec-Malok</s>|| colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||colspan="9" bgcolor="silver"| ||2/2 |
|- | |- | ||
− | | | + | |19.|| || ||Tatjana Skupnjak Žagi|| colspan="7" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |20.||Osnovna škola Franje Serta||Bednja||Vesna Funda||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |21.||Osnovna škola grofa Janka Draškovića||Klenovnik||Dragana Belščak||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |22.||Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog||Ivanec||Draženka Stančić||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |22.||Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog||Ivanec||Danijela Peček|| colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |23.||Osnovna škola Ivana Rangera||Kamenica||Emina Canjuga||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |24.||Osnovna škola Izidora Poljaka||Višnjica||Branka Kuća|| colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |24.|| || ||<s>Anica Košić</s>||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||colspan="11" bgcolor="silver"| ||1/5 |
|- | |- | ||
− | | | + | |25.||Osnovna škola Kneginec Gornji||Gornji Kneginec||Sanja Težak||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |26.||Osnovna škola Ludbreg||Ludbreg||Kami Othman||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |27.||Osnovna škola Ljubeščica||Ljubeščica||Ivana Nogić|| colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |28.||Osnovna škola Martijanec||Martijanec||(Adela Brozd)||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || colspan="4" bgcolor="silver"| || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |28.|| || ||Petra Namjesnik ||colspan="7" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | | | + | |29.||Osnovna škola Novi Marof||Novi Marof||'''Ivan Prpić''' †||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ || colspan="9" bgcolor="silver"| ||5/7 |
|- | |- | ||
− | | | + | |29.||Osnovna škola Novi Marof||Novi Marof||<s>Sanja Mamić</s>||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||colspan="11" bgcolor="silver"| ||2/5 |
|- | |- | ||
− | |42.||PŠ Antuna Gustava Matoša|| ||Dubravka Tuđan||+ || || || || || || || || || || || || || || || || | + | |29.|| || ||Danijela Koren|| colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || |
+ | |- | ||
+ | |29.|| || ||Valentina Sudec|| colspan="7" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |30.||Osnovna škola Petrijanec||Petrijanec||<s>Paula Možanić</s>||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||colspan="11" bgcolor="silver"| ||0/5 | ||
+ | |- | ||
+ | |30.|| || ||Irina Kovačić|| colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |31.||Osnovna škola Podrute||Podrute||Pjerino Hrvaćanin||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |32.||Osnovna škola Sračinec||Sračinec||Grozdana Njegovec||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |33.||Osnovna škola Sveti Đurđ||Sveti Đurđ||Ljiljana Šarec||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |34.||Osnovna škola Svibovec||Svibovec||Vlasta Pokos|| colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |35.||Osnovna škola Šemovec||Šemovec||Silvije Premuš|| colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |36.||Osnovna škola Trnovec||Trnovec Bartolovečki||Violeta Lukač||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |37.||Osnovna škola Tužno||Tužno||Vedran Škarica||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |38.||Osnovna škola Veliki Bukovec||Veliki Bukovec||(Marinka Mlinarić)||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ || colspan="4" bgcolor="silver"| || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |38.|| || ||Spomenka Ivančić|| colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |39.||Osnovna škola Vidovec||Vidovec||<s>Marina Živčec</s>||bgcolor="lime"|+ ||colspan="15" bgcolor="silver" | ||1/1 | ||
+ | |- | ||
+ | |39.|| || ||<s>? ?</s> ||bgcolor="silver" | ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||colspan="11" bgcolor="silver"| ||0/4 | ||
+ | |- | ||
+ | |39.|| || ||Ivana Čolak|| colspan="6" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |40.||Osnovna škola Vinica||Vinica||<s>Anica Košić</s>||bgcolor="lime"|+ ||colspan="15" bgcolor="silver" | ||1/1 | ||
+ | |- | ||
+ | |40.|| || ||<s>Robert Posavec</s>||bgcolor="silver"| ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || colspan="11" bgcolor="silver"| ||1/5 | ||
+ | |- | ||
+ | |- | ||
+ | |40.|| || ||Dragana Belščak|| colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |41.||Osnovna škola Visoko||Visoko||<s>Maja Grd</s>||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ || colspan="11" bgcolor="silver"| ||2/5 | ||
+ | |- | ||
+ | |41. || || ||Marinela Marčetić|| colspan="5" bgcolor="silver"| ||bgcolor="red"|- ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="lime"|+ ||bgcolor="red"|- || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |42.||PŠ Antuna Gustava Matoša|| ||<s>Dubravka Tuđan</s>||+ || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | | ||Ukupno knjižničari|| ||</s>|| || || || || || ||30/36 ||31/36 || || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | | ||Ukupno škole|| ||</s>|| || || || || || ||32/41 ||35/41 || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| colspan="21"| '''''srednje škole''''' | | colspan="21"| '''''srednje škole''''' | ||
|- | |- | ||
− | |1.||Druga gimnazija Varaždin||Varaždin||Božena Grd||+ || || || || || || || || || || || || || || || || | + | |1.||Druga gimnazija Varaždin||Varaždin||Božena Grd||+ || ||+ || ||+ || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | |2.||Elektrostrojarska škola Varaždin||Varaždin||Biserka Ivek|| || || || || || || || || || || || || || || || || | + | |2.||Elektrostrojarska škola Varaždin||Varaždin||Biserka Ivek|| || ||+ || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | |2.||Elektrostrojarska škola Varaždin||Varaždin||Natalija Martinović||+ ||+ || || || || || || || || || || || || || || || | + | |2.||Elektrostrojarska škola Varaždin||Varaždin||Natalija Martinović||+ ||+ ||+ ||+ || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
|2.||Elektrostrojarska škola Varaždin||Varaždin||Ružica Marušić-Vasilić || || || || || || || || || || || || || || || || || | |2.||Elektrostrojarska škola Varaždin||Varaždin||Ružica Marušić-Vasilić || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
− | |3.||Gospodarska škola Varaždin||Varaždin||Barbara Zaplatić|| ||+ || || || || || || || || || || || || || || || | + | |3.||Gospodarska škola Varaždin||Varaždin||Barbara Zaplatić|| ||+ || || ||+ || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | |4.||Medicinska škola Varaždin||Varaždin||Biserka Ivek|| || || || || || || || || || || || || || || || || | + | |4.||Medicinska škola Varaždin||Varaždin||Biserka Ivek|| || ||+ || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
|5.||Poljoprivredna i veterinarska škola "ARBORETUM OPEKA" Vinica||Vinica||Micika Vuk||+ || || || || || || || || || || || || || || || || | |5.||Poljoprivredna i veterinarska škola "ARBORETUM OPEKA" Vinica||Vinica||Micika Vuk||+ || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |5.|| || ||Tanja Zulim|| || || || ||+ || || || || || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | |5.|| || ||Silvije Premuš|| || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|6.||Privatna varaždinska gimnazija s pravom javnosti||Varaždin|| || || || || || || || || || || || || || || || || || | |6.||Privatna varaždinska gimnazija s pravom javnosti||Varaždin|| || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
Redak 117: | Redak 167: | ||
|7.||Privatna srednja škola Varaždin||Varaždin|| || || || || || || || || || || || || || || || || || | |7.||Privatna srednja škola Varaždin||Varaždin|| || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
− | |8.||Privatna varaždinska gimnazija s pravom javnosti||Varaždin||Gabrijela Kišiček|| || || || || || || || || || || || || || || || || | + | |8.||Privatna varaždinska gimnazija s pravom javnosti||Varaždin||Gabrijela Kišiček||+ || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | |9.||Prva gimnazija Varaždin||Varaždin||Jasminka Horvatić-Bedenik||+ ||+ || || || || || || || || || || || || || || || | + | |9.||Prva gimnazija Varaždin||Varaždin||Jasminka Horvatić-Bedenik||+ ||+ ||+ ||+ || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
|10.||Prva privatna gimnazija u Varaždinu||Varaždin||Romana Bučela|| || || || || || || || || || || || || || || || || | |10.||Prva privatna gimnazija u Varaždinu||Varaždin||Romana Bučela|| || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
− | |11.||Rudarska i kemijska škola Varaždin||Varaždin||Ivana Štimec-Sajko||+ ||+ || || || || || || || || || || || || || || || | + | |11.||Rudarska i kemijska škola Varaždin||Varaždin||Ivana Štimec-Sajko||+ ||+ ||+ ||+ ||+ || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | |12.||Srednja strukovna škola Varaždin||Varaždin||Slavica Degač||+ ||+ || || || || || || || || || || || || || || || | + | |12.||Srednja strukovna škola Varaždin||Varaždin||Slavica Degač||+ ||+ || || ||+ || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | |13.||Srednja škola Ivanec||Ivanec||Marija Balenović|| ||+ || || || || || || || || || || || || || || || | + | |13.||Srednja škola Ivanec||Ivanec||Marija Balenović|| ||+ || ||+ || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
|13.||Srednja škola Ivanec||Ivanec||Irena Jagetić|| || || || || || || || || || || || || || || || || | |13.||Srednja škola Ivanec||Ivanec||Irena Jagetić|| || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
− | |14.||Srednja škola u Maruševcu||Maruševec||Matija Šašlin|| || || || || || || || || || || || || || || || || | + | |14.||Srednja škola u Maruševcu||Maruševec||Matija Šašlin|| || || || ||+ || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | |15.||Strojarska i prometna škola Varaždin||Varaždin||Ksenija Perhaj||+ || || || || || || || || || || || || || || || || | + | |15.||Strojarska i prometna škola Varaždin||Varaždin||Ksenija Perhaj||+ || ||+ || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
− | |16.||Učenički dom Varaždin||Varaždin|| | + | |16.||Učenički dom Varaždin<sup>6</sup>||Varaždin|| || || || || || || || || || || || || || || || || || |
|- | |- | ||
| colspan="21"| '''''glazbene škole''''' | | colspan="21"| '''''glazbene škole''''' | ||
Redak 146: | Redak 196: | ||
|- | |- | ||
|4.||OGŠ "Ladislav Šaban"||Ivanec|| || || || || || || || || || || || || || || || || || | |4.||OGŠ "Ladislav Šaban"||Ivanec|| || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
+ | |- | ||
+ | | || ukupno || || ||37 ||29 ||20 ||13 ||26|| || || || || || || || || || || || | ||
|} | |} | ||
− | <nowiki>*</nowiki> 3. travnja u Ivancu | + | <nowiki>*</nowiki> 3. travnja u Ivancu<br> |
− | <nowiki>**</nowiki> 12. i 13. travnja u Varaždin | + | <nowiki>**</nowiki> 12. i 13. travnja u Varaždin<br> |
− | <nowiki>***</nowiki> 18.-21. travnja u Šibeniku | + | <nowiki>***</nowiki> 19. Proljetna škola 18.-21. travnja u Šibeniku<br> |
+ | <nowiki>***</nowiki> 20. Proljetna škola u Opatiji | ||
+ | ---- | ||
+ | |||
+ | † Ivan Prpić umro je iznenadno u siječnju 2008. | ||
+ | |||
+ | <font color=red>Škole koje još uvijek nemaju odobreno radno mjesto školskog knjižničara: | ||
+ | # Učenički dom ima knjižnicu, ali bez knjižničara, volontira Gordana Kovač na posudbi knjiga | ||
+ | |||
+ | [[Predmetnica:SVOKVŽŽ]] | ||
+ | [[Predmetnica:SVŠKVŽŽ]] |
Trenutačna izmjena od 09:55, 13. studenoga 2008.
Naziv | Mjesto | Knjižničar | 11/06 | 04/07* | 04/07** | 04/07*** | 06/07 | 09/07 | 10/07 | 03/08 | 04/08**** | 05/08 | 06/08 | 09/08 | 11/08 | 04/09 | 04/09* | 06/09 | ukupno: | |
osnovne škole | ||||||||||||||||||||
1. | Centar za odgoj i obrazovanje "Tomislav Špoljar" | Varaždin | Miroslava Vrbanić | + | + | - | - | + | + | + | + | - | ||||||||
2. | I. Osnovna škola Varaždin | Varaždin | Renata Volar | + | + | - | + | + | + | - | + | - | ||||||||
3. | II. osnovna škola Varaždin | Varaždin | Josip Rihtarić | + | + | + | + | + | + | + | + | + | ||||||||
4. | III. osnovna škola Varaždin | Varaždin | Zdravka Strmečki | + | + | + | - | + | - | + | - | - | ||||||||
5. | IV. osnovna škola Varaždin | Varaždin | Ivanka Tomljenović | + | + | - | - | + | + | + | + | - | + | + | + | u zasluženoj mirovini | 9/12 | |||
8. | Marina Kučar | |||||||||||||||||||
6. | V. Osnovna škola Varaždin | Varaždin | Pjerino Hrvaćanin | + | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||
7. | VI. osnovna škola Varaždin | Varaždin | Snježana Sokol | + | + | - | + | + | + | + | + | + | ||||||||
8. | VII. osnovna škola Varaždin | Donji Kučan | (Adela Brozd) | + | + | + | - | - | + | - | ||||||||||
8. | Dinko Žagi | + | - | |||||||||||||||||
9. | Osnovna škola "Gustava Krkleca" | Čalinec | - | - | - | - | - | 0/5 | ||||||||||||
9. | Dinko Žagi | + | - | |||||||||||||||||
10. | Osnovna škola "Metel Ožegović" | Radovan | Vedran Škarica | + | + | + | + | - | + | + | + | + | ||||||||
11. | Osnovna škola "Petar Zrinski" | Jalžabet | Ivančica Magić | + | - | |||||||||||||||
11. | - | - | + | - | - | 1/5 | ||||||||||||||
11. | - | + | 1/2 | |||||||||||||||||
12. | Osnovna škola "Vladimira Nazora" | Sveti Ilija | Tatjana Bosilj | + | + | + | + | + | + | + | + | + | ||||||||
13. | Osnovna škola Andrije Kačića Miošića | Donja Voća | + | 1/1 | ||||||||||||||||
13. | + | + | - | - | 2/4 | |||||||||||||||
13. | Biljana Jurić | + | + | - | ||||||||||||||||
14. | Osnovna škola Ante Starčevića | Lepoglava | Sanja Špičko | + | + | - | - | + | + | + | + | - | ||||||||
15. | Osnovna škola Antuna i Ivana Kukuljevića | Varaždinske Toplice | Tanja Zulim | + | + | - | + | |||||||||||||
16. | Osnovna škola Beletinec | Beletinec | Tatjana Bosilj | + | + | + | + | + | + | + | + | + | ||||||||
17. | Osnovna škola Bisag | Bisag | - | + | - | - | + | 2/5 | ||||||||||||
17. | Danijela Peček | + | - | + | - | |||||||||||||||
18. | Osnovna škola Breznički Hum | Breznički Hum | Ivana Nogić | + | + | + | - | |||||||||||||
19. | Osnovna škola Cestica | Cestica | - | - | - | - | - | - | - | 0/7 | ||||||||||
19. | - | - | - | - | - | 0/5 | ||||||||||||||
19. | + | + | 2/2 | |||||||||||||||||
19. | Tatjana Skupnjak Žagi | + | - | |||||||||||||||||
20. | Osnovna škola Franje Serta | Bednja | Vesna Funda | - | - | - | - | - | - | + | + | - | ||||||||
21. | Osnovna škola grofa Janka Draškovića | Klenovnik | Dragana Belščak | + | + | + | - | + | + | + | + | - | ||||||||
22. | Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog | Ivanec | Draženka Stančić | + | + | + | + | + | + | + | + | + | ||||||||
22. | Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog | Ivanec | Danijela Peček | + | - | + | - | |||||||||||||
23. | Osnovna škola Ivana Rangera | Kamenica | Emina Canjuga | + | + | - | + | + | + | + | + | - | ||||||||
24. | Osnovna škola Izidora Poljaka | Višnjica | Branka Kuća | + | + | + | - | |||||||||||||
24. | + | - | - | - | - | 1/5 | ||||||||||||||
25. | Osnovna škola Kneginec Gornji | Gornji Kneginec | Sanja Težak | + | - | + | + | + | + | + | + | + | ||||||||
26. | Osnovna škola Ludbreg | Ludbreg | Kami Othman | - | - | - | - | + | - | + | + | - | ||||||||
27. | Osnovna škola Ljubeščica | Ljubeščica | Ivana Nogić | + | + | + | - | |||||||||||||
28. | Osnovna škola Martijanec | Martijanec | (Adela Brozd) | + | + | + | - | - | + | - | ||||||||||
28. | Petra Namjesnik | + | - | |||||||||||||||||
29. | Osnovna škola Novi Marof | Novi Marof | Ivan Prpić † | + | + | - | + | - | + | + | 5/7 | |||||||||
29. | Osnovna škola Novi Marof | Novi Marof | - | + | - | - | + | 2/5 | ||||||||||||
29. | Danijela Koren | + | + | + | - | |||||||||||||||
29. | Valentina Sudec | + | - | |||||||||||||||||
30. | Osnovna škola Petrijanec | Petrijanec | - | - | - | - | - | 0/5 | ||||||||||||
30. | Irina Kovačić | + | - | + | - | |||||||||||||||
31. | Osnovna škola Podrute | Podrute | Pjerino Hrvaćanin | + | - | - | - | - | - | - | - | - | ||||||||
32. | Osnovna škola Sračinec | Sračinec | Grozdana Njegovec | + | - | - | - | - | + | + | - | - | ||||||||
33. | Osnovna škola Sveti Đurđ | Sveti Đurđ | Ljiljana Šarec | + | + | - | - | + | - | - | + | - | ||||||||
34. | Osnovna škola Svibovec | Svibovec | Vlasta Pokos | + | + | + | - | |||||||||||||
35. | Osnovna škola Šemovec | Šemovec | Silvije Premuš | + | + | + | - | |||||||||||||
36. | Osnovna škola Trnovec | Trnovec Bartolovečki | Violeta Lukač | + | + | + | - | + | + | + | + | - | ||||||||
37. | Osnovna škola Tužno | Tužno | Vedran Škarica | + | + | + | + | - | + | + | + | + | ||||||||
38. | Osnovna škola Veliki Bukovec | Veliki Bukovec | (Marinka Mlinarić) | + | + | - | - | + | ||||||||||||
38. | Spomenka Ivančić | - | + | - | - | |||||||||||||||
39. | Osnovna škola Vidovec | Vidovec | + | 1/1 | ||||||||||||||||
39. | - | - | - | - | 0/4 | |||||||||||||||
39. | Ivana Čolak | + | + | - | ||||||||||||||||
40. | Osnovna škola Vinica | Vinica | + | 1/1 | ||||||||||||||||
40. | - | - | + | - | 1/5 | |||||||||||||||
40. | Dragana Belščak | + | + | + | - | |||||||||||||||
41. | Osnovna škola Visoko | Visoko | + | - | - | - | + | 2/5 | ||||||||||||
41. | Marinela Marčetić | - | + | + | - | |||||||||||||||
42. | PŠ Antuna Gustava Matoša | + | ||||||||||||||||||
Ukupno knjižničari | </s> | 30/36 | 31/36 | |||||||||||||||||
Ukupno škole | </s> | 32/41 | 35/41 | |||||||||||||||||
srednje škole | ||||||||||||||||||||
1. | Druga gimnazija Varaždin | Varaždin | Božena Grd | + | + | + | ||||||||||||||
2. | Elektrostrojarska škola Varaždin | Varaždin | Biserka Ivek | + | ||||||||||||||||
2. | Elektrostrojarska škola Varaždin | Varaždin | Natalija Martinović | + | + | + | + | |||||||||||||
2. | Elektrostrojarska škola Varaždin | Varaždin | Ružica Marušić-Vasilić | |||||||||||||||||
3. | Gospodarska škola Varaždin | Varaždin | Barbara Zaplatić | + | + | |||||||||||||||
4. | Medicinska škola Varaždin | Varaždin | Biserka Ivek | + | ||||||||||||||||
5. | Poljoprivredna i veterinarska škola "ARBORETUM OPEKA" Vinica | Vinica | Micika Vuk | + | ||||||||||||||||
5. | Tanja Zulim | + | ||||||||||||||||||
5. | Silvije Premuš | |||||||||||||||||||
6. | Privatna varaždinska gimnazija s pravom javnosti | Varaždin | ||||||||||||||||||
7. | Privatna srednja škola Varaždin | Varaždin | ||||||||||||||||||
8. | Privatna varaždinska gimnazija s pravom javnosti | Varaždin | Gabrijela Kišiček | + | ||||||||||||||||
9. | Prva gimnazija Varaždin | Varaždin | Jasminka Horvatić-Bedenik | + | + | + | + | |||||||||||||
10. | Prva privatna gimnazija u Varaždinu | Varaždin | Romana Bučela | |||||||||||||||||
11. | Rudarska i kemijska škola Varaždin | Varaždin | Ivana Štimec-Sajko | + | + | + | + | + | ||||||||||||
12. | Srednja strukovna škola Varaždin | Varaždin | Slavica Degač | + | + | + | ||||||||||||||
13. | Srednja škola Ivanec | Ivanec | Marija Balenović | + | + | |||||||||||||||
13. | Srednja škola Ivanec | Ivanec | Irena Jagetić | |||||||||||||||||
14. | Srednja škola u Maruševcu | Maruševec | Matija Šašlin | + | ||||||||||||||||
15. | Strojarska i prometna škola Varaždin | Varaždin | Ksenija Perhaj | + | + | |||||||||||||||
16. | Učenički dom Varaždin6 | Varaždin | ||||||||||||||||||
glazbene škole | ||||||||||||||||||||
1. | Glazbena škola Varaždin | Varaždin | ||||||||||||||||||
2. | OGŠ "Dragutin Novak" | Ludbreg | ||||||||||||||||||
3. | OGŠ "Ivan Padovec" | Novi Marof | ||||||||||||||||||
4. | OGŠ "Ladislav Šaban" | Ivanec | ||||||||||||||||||
ukupno | 37 | 29 | 20 | 13 | 26 |
* 3. travnja u Ivancu
** 12. i 13. travnja u Varaždin
*** 19. Proljetna škola 18.-21. travnja u Šibeniku
*** 20. Proljetna škola u Opatiji
† Ivan Prpić umro je iznenadno u siječnju 2008.
Škole koje još uvijek nemaju odobreno radno mjesto školskog knjižničara:
- Učenički dom ima knjižnicu, ali bez knjižničara, volontira Gordana Kovač na posudbi knjiga